Uczelnie wyższe

Jesteśmy stale rozbudowywanym portalem informacyjnym skupiającym szkoły pomaturalne z całej Polski (uczelnie Warszawa, Lublin, Kielce i inne) i Europy (Londyn, Praga, Madryt). Oprócz informacji o szkołach (publicznych i prywatnych) i dostępnych kierunkach, spis zawiera opisy miast, teksty na temat studiowania i inne pomoce przydatne przy podjęciu decyzji na jaką uczelnię się wybrać. Co więcej, jako nieliczni pomagamy przy składaniu aplikacji do szkoły wyższej, co jest szczególnie istotne jeśli chodzi o plany o podjęciu nauki zagranicą.

Szczegóły strony www.study4u.eu:

Podlinkuj stronę www.study4u.eu:

Uczelnie wyższe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 114

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Marketing w sieci »

  Jest to witryna internetowa Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. szkolenia sobotnie i CELTA. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami, marketing regionów, zarządzanie kryzysowe – studia podyplomowe Kraków. Na stronie tej można znaleźć wiadomości odnośnie nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dla studentów »

  Cosinus - uczelnia, szkoła wyższa w Łodzi. Na stronie internetowej logowanie do serwisu i informacja dla studentów. Zapraszamy do studiowania - profesjonalna kadra wykładowców zapewni wykształcenie na wysokim poziomie. Rekrutacja, ćwiczenia z przedmiotu, komunikat dotyczący decyzji stypendialnych - stypendium za wyniki w nauce - nabór na rok akademicki, studia niestacjonarne I stopnia licencjat. Decyduje komplet złożonych dokumentów. Dziekanat - godziny pracy Dziekanatu na stronie. Tylko u nas wyjątkowa promocja - przyprowadź swoich znajomych.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty w autocad »

  Projekty w autocad i rysunki w tuszu. Chcesz zlecić wykonanie rysunku, projektu budowlanego? Jesteś studentem zaocznym, dziennym lub osobą prywatną. Oferuję pomoc w rysunkach i projektach technicznych.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Studia licencjackie i magisterskie prowadzone przez uczelnie publiczne i prywatne na terenie całego kraju - w serwisie zamieszczone są aktualne informacje o naborze na studia, opisy kilku tysięcy kierunków i specjalności. Serwis emta.pl zawiera również szczegółowe informacje o rekrutacji na studia podyplomowe. Można w nim znaleźć również aktualne oferty staży, praktyk oraz pracy dla studentów i absolwentów.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Napisanie rzetelnej pracy naukowej to trudne zadanie - Skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy ci napisać własną pracę. Wieloletnie doświadczenie - E-konsultacje, pisanie prac licencjackich, dyplomowych, magisterskich oraz zaliczeniowych - które mogą służyć za wzór do napisania własnej pracy. Opracowania zgodnie ze swoimi kwalifikacjami, tytuł naukowy, praca opisowa i badawcza. Pisanie prac dyplomowych i licencjackich - prace magisterskie, zaliczeniowe, licencjackie i dyplomowe, opracownie. Wieloletnie doświadczenie - naszą dewizą jest profesjonalizm, rzetelność i kompetencja w powierzonych nam zadaniach. Pisanie prac magisterskich, licencjackich - pisanie prac licencjackich.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Górnośląska WSP »

  Górnośląska WSP w Mysłowicach to doskonałe zaplecze dydaktyczne, wykwalifikowana, renomowana kadra, bogate życie studenckie oraz jakość kształcenia na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdują się zarówno studia licencjackie jak i magisterskie na takich kierunkach jak: Pedagogika, Polityka Społeczna, Zdrowie Publiczne. Oferujemy wysokie stypendia naukowe i socjalne oraz atrakcyjne ulgi rodzinne dla studentów.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Pomoc w zbieraniu materiałów do prac pisemnych. Konsultanci serwisu doradzą w zakresie przygotowania opracowania takich tekstów jak prace dyplomowe, prace magisterskie, prace licencjackie, zaliczeniowe, referaty. Dziedziny: prace magisterskie z administracji, politologii, rachunkowości, zarządzania. Wszystkie materiały powstają na indywidualne zlecenie.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Jeżeli szukasz pomysłu na napisanie pracy to trafiłeś pod dobry adres. Przygotowujemy materiały do opracowań takich jak prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe. Doradzimy w zakresie planu pracy, konspektu, bibliografii. Zaprezentujemy wzorcowe prace magisterskie z prawa, pedagogiki, ekonomii czy historii.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia filologiczne szczecin »

  Kłopocze Cię, jak dobrać przystający dla Ciebie profil studiów ? Spójrz, jaką propozycję specjalizacji przedstawia Politechnika Szczecińska. Wstąp na stronę internetową i zerknij, iż większość szkół ze Szczecina może być w jednym miejscu. Wertując tony informatorów i przeszukując sieć, masz prawo odczuwać zniechęcenie. Nie idź na ustępstwa z marzeniami, spróbuj się dostać tam, gdzie chcesz. Pasja plus zapotrzebowanie na rynku umożliwiają sukces przy doborze specjalności. Szczecińskie szkoły wyższe w jednym miejscu, zerknij.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Wrocław »

  Interesanci nawigując po opisywanym serwisie internetowym przejrzą doskonałą propozycję dla uczniów i maturzystów zmagających się z trudnymi wyborami szkoły. Odpowiednia uczelnia i trafny kierunek mogą wpłynąć na całe późniejsze życie. Na internautów czekają interesujące artykuły, dzięki którym będą wiedzieli, jakie studia dają gwarancję posady i jak inwestować w siebie. Mnóstwo pomocnych wskazówek można także odnaleźć na forum internetowym umieszczonym na portalu. W dodatku profil serwisu na facebooku pozwoli zainteresowanym maturzystom śledzić najnowsze aktualności. Warto zajrzeć na przedstawianą witrynę internetową i przeczytać więcej. Na stronie prezentowane są między innymi Studia w Olsztynie czy Studia Opole. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »