Uczelnie wyższe

Jesteśmy stale rozbudowywanym portalem informacyjnym skupiającym szkoły pomaturalne z całej Polski (uczelnie Warszawa, Lublin, Kielce i inne) i Europy (Londyn, Praga, Madryt). Oprócz informacji o szkołach (publicznych i prywatnych) i dostępnych kierunkach, spis zawiera opisy miast, teksty na temat studiowania i inne pomoce przydatne przy podjęciu decyzji na jaką uczelnię się wybrać. Co więcej, jako nieliczni pomagamy przy składaniu aplikacji do szkoły wyższej, co jest szczególnie istotne jeśli chodzi o plany o podjęciu nauki zagranicą.

Szczegóły strony www.study4u.eu:

Podlinkuj stronę www.study4u.eu:

Uczelnie wyższe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 119

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Marketing w sieci »

  Jest to witryna internetowa Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. szkolenia sobotnie i CELTA. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami, marketing regionów, zarządzanie kryzysowe – studia podyplomowe Kraków. Na stronie tej można znaleźć wiadomości odnośnie nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dla studentów »

  Cosinus - uczelnia, szkoła wyższa w Łodzi. Na stronie internetowej logowanie do serwisu i informacja dla studentów. Zapraszamy do studiowania - profesjonalna kadra wykładowców zapewni wykształcenie na wysokim poziomie. Rekrutacja, ćwiczenia z przedmiotu, komunikat dotyczący decyzji stypendialnych - stypendium za wyniki w nauce - nabór na rok akademicki, studia niestacjonarne I stopnia licencjat. Decyduje komplet złożonych dokumentów. Dziekanat - godziny pracy Dziekanatu na stronie. Tylko u nas wyjątkowa promocja - przyprowadź swoich znajomych.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Studia licencjackie i magisterskie prowadzone przez uczelnie publiczne i prywatne na terenie całego kraju - w serwisie zamieszczone są aktualne informacje o naborze na studia, opisy kilku tysięcy kierunków i specjalności. Serwis emta.pl zawiera również szczegółowe informacje o rekrutacji na studia podyplomowe. Można w nim znaleźć również aktualne oferty staży, praktyk oraz pracy dla studentów i absolwentów.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Napisanie rzetelnej pracy naukowej to trudne zadanie - Skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy ci napisać własną pracę. Wieloletnie doświadczenie - E-konsultacje, pisanie prac licencjackich, dyplomowych, magisterskich oraz zaliczeniowych - które mogą służyć za wzór do napisania własnej pracy. Opracowania zgodnie ze swoimi kwalifikacjami, tytuł naukowy, praca opisowa i badawcza. Pisanie prac dyplomowych i licencjackich - prace magisterskie, zaliczeniowe, licencjackie i dyplomowe, opracownie. Wieloletnie doświadczenie - naszą dewizą jest profesjonalizm, rzetelność i kompetencja w powierzonych nam zadaniach. Pisanie prac magisterskich, licencjackich - pisanie prac licencjackich.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • SWPD »

  SWPD kształci od 1996r. na studiach dziennych i zaocznych, na kierunkach: Prawo, Stosunki Międzynarodowe, Informatyka, Finanse i Rachunkowość. SWPD oferuje unikalne specjalności, dostosowane do aktualnego zapotrzebowania na rynku pracy: japonistyka (studia o nowoczesnej Japonii), chinoznawstwo, wymiana gospodarcza z Chinami, międzynarodowe rynki motoryzacyjne, dyplomacja publiczna, sektor paliw w gospodarce globalnej. Zapraszamy również na studia podyplomowe i kursy, w tym kursy przygotowujące do egzaminów na aplikacje prawnicze. Seminaria doktorskie z nauk prawnych i nauk politycznych. Wydział Prawa SWPD to najlepszy Wydział Prawa wśród uczelni niepublicznych - według rankingu Gazety Prawnej. Zawsze wysokie pozycje w rankingach!

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Górnośląska WSP »

  Górnośląska WSP w Mysłowicach to doskonałe zaplecze dydaktyczne, wykwalifikowana, renomowana kadra, bogate życie studenckie oraz jakość kształcenia na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdują się zarówno studia licencjackie jak i magisterskie na takich kierunkach jak: Pedagogika, Polityka Społeczna, Zdrowie Publiczne. Oferujemy wysokie stypendia naukowe i socjalne oraz atrakcyjne ulgi rodzinne dla studentów.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Pomoc w zbieraniu materiałów do prac pisemnych. Konsultanci serwisu doradzą w zakresie przygotowania opracowania takich tekstów jak prace dyplomowe, prace magisterskie, prace licencjackie, zaliczeniowe, referaty. Dziedziny: prace magisterskie z administracji, politologii, rachunkowości, zarządzania. Wszystkie materiały powstają na indywidualne zlecenie.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Jeżeli szukasz pomysłu na napisanie pracy to trafiłeś pod dobry adres. Przygotowujemy materiały do opracowań takich jak prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe. Doradzimy w zakresie planu pracy, konspektu, bibliografii. Zaprezentujemy wzorcowe prace magisterskie z prawa, pedagogiki, ekonomii czy historii.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Rysunku, Kursy Architektura Kraków »

  Kurs Rysunku Kraków - Elipsa, przyjmuje osoby zainteresowane zdawaniem egzaminu i przygotowaniem się na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Sztuka Ogrodowa. Proponujemy kurs intensywny 2x w tygodniu i podstawowy 1x w tygodniu. Oferujemy również odpowiednie rabaty oraz niższe ceny. Informację przekazujemy telefonicznie lub mailem.Z każdą osobą rozpoczynamy pracę od podstaw. Nie trzeba mieć wcześniejszego przygotowania plastycznego. Przyjmujemy osoby początkujące i zaawansowane, które miały kontakt z rysunkiem architektonicznym na innych kursach. Kurs oferuje dostęp do zadań i tematów on-line w domu poprzez logowanie na stronie internetowej Elipsy, jest to nasze autorskie rozwiązanie, które zastosowaliśmy w roku 2006. Zajęcia prowadzą czynni zawodowo architekci z wieloletnim doświadczeniem branżowym i dydaktycznym oraz asystenci kursu, absolwenci Elipsy, studenci WAPK. Na lekcjach przebywa 3 prowadzących.Pracę rozpoczęliśmy w 1999 roku i od tamtej pory zajęcia kończą się sukcesami zdających na studia. Szkoła rysunku Elipsa jest placówką prywatną. Każdego roku kursem jest zainteresowane spore grono licealistów, studentów oraz osób pasjonujących się rysunkiem. Zapraszamy również na wakacyjny kurs rysunku odręcznego w pracowni Elipsa i w interesujących plenerach Krakowa, a także na kurs historii sztuki przygotowujący do matury, zajęcia prowadzi wykładowca z wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Wrocław »

  Interesanci nawigując po opisywanym serwisie internetowym przejrzą doskonałą propozycję dla uczniów i maturzystów zmagających się z trudnymi wyborami szkoły. Odpowiednia uczelnia i trafny kierunek mogą wpłynąć na całe późniejsze życie. Na internautów czekają interesujące artykuły, dzięki którym będą wiedzieli, jakie studia dają gwarancję posady i jak inwestować w siebie. Mnóstwo pomocnych wskazówek można także odnaleźć na forum internetowym umieszczonym na portalu. W dodatku profil serwisu na facebooku pozwoli zainteresowanym maturzystom śledzić najnowsze aktualności. Warto zajrzeć na przedstawianą witrynę internetową i przeczytać więcej. Na stronie prezentowane są między innymi Studia w Olsztynie czy Studia Opole. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »